סדרת קוויאר מרין

סדרת קוויאר מרין  – מכיל מזון על התורם ומשפר את נראות העור. מכיל שפע של חלבונים יקרי ערך, מיקרו אלמנטים, חומצות אמינו חיוניות וויטמינים.

קרם פנים עם קוויאר

קרם פנים עם תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית עם מרכיבי אנטי-אייג'יג של Sea-Lift – תמצית אצות אדומות, קולגן ושמנים טבעיים אקזוטיים. עשיר בחלבונים ובמיקרו אלמנטים, קוקטייל ימי הממריץ בעוצמה את חילוף החומרים והתהליכי התחדשות התא, מחזיר את איזון המים וגמישות העור, מונע קמטים ומחליק את פני התאים. עם UVA / UVB מגן מפני קרני שמש. חומרים פעילים: תמצית קוויאר, סיליפ, קולגן, שמנים טבעיים ממקדמיה, אבוקדו, שומשום, ויטמין E, גליצרין, לציטין. 

קרם עיניים עם קוויאר

קרם עיניים עם תמצית קוויאר של אוסטרה סיבירית, עם מרכיבי אנטי-אייג'יג-ליפט – תמצית אצות אדומות, קולגן ושמנים טבעיים אקזוטיים. עשיר בחלבונים ובמיקרו אלמנטים, קוקטייל ימי המגרה בעוצמה את חילוף החומרים ותורם להתחדשות התא, מחזיר את איזון המים וגמישות העור. מפחית לעין את הקמטים ואת הקווים מתחת לעיניים, מהדק  ומעניק מראה צעיר. עם UVA / UVB מגן מפני קרני שמש. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, סיליפט, קולגן, שמנים טבעיים ממקדמיה, אבוקדו, שומשום, גליצרין, חמאת סקוולאן, לציטין. 

מי פנים עם קוויאר

טונר פנים לניקוי וריענון עור הפנים. לשימוש יומיומי עם תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית ומלח ים. מי הפנים מסירים ביעילות זיהומים ושומנים מהעור, מרגיע אותו, ממריץ את זרימת הדם ומספק הגנה מפני ההשפעות השליליות של הסביבה. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, תמצית מלח ים, חומצה היאלורונית, גליצרין, D-Panthenol, תמצית אלוורה. 

ג'ל ניקוי פנים עם גרגירים וקוויאר

ניקוי ג'ל לניקוי פנים עדין לשימוש יומיומי עם תמצית קוויאר אוסרטרה סיבירית ומרכיב אנטי-אייג'ינג של Sea-Lift – תמצית אצות ים אדומות. התכשיר כולל גם חומצה היאלורונית, אלנטואין, גליצרין, D-panthenol המסייעים להתחדשות התאים, מעניקים לחות ומרגיעים את העור. חלקיקי שמן החוחובה הטבעיים הנוספים (Ecocert), מקלפים בעדינות ומסייעים לניקוי יעיל יותר ללא ייבוש העור. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, הרמת ים, קולגן, חומצה היאלורונית, שמן חוחובה, אלנטואין, גליצרין, D-Panthenol, תמצית אלוורה. 

ג'ל אנטי צלולטיס עם קוויאר

ג'ל אנטי-צלוליט יעיל מאוד, להפחתת הצלוליט עם תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית וקולגן עם מרכיב פעיל טבעי – BIO-SLIM להשפעה מקומית על הצלוליט, המבוסס על קפאין ואצות ים, המשפר את מחזור המיקרו-סירקולציה, חמצון רקמות, עם השפעת הרזיה והחלקת העור. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, קולגן, BIO SLIM, פנתנול, מנטול, גליצרין. שימוש: למרוח בתנועות עיסוי מעל האזורים המושפעים עד לספיגה מלאה. 

תחליף גוף עם קוויאר

תחליב גוף עדין עם תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית עם מרכיב אנטי איג'יינג  – תמצית אצות אדומות ושמנים טבעיים אקזוטיים. הנוסחה כוללת גם אלנטואין, גליצרין, D-Panthenol, Bisabolol, המסייעים להתאוששות תאים המספק לחות והרגעה לעור מגורה גם לאחר חשיפה לשמש ולרוח. לאחר השימוש, העור רך,נעים ובעל מראה בריא. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, הרמת ים, אלנטואין, גליצרין, D-Panthenol, Bizabolol, שמן מקדמיה וסובין אורז. 

קרם ידיים עם קוויאר

קרם ידיים עם תמצית אוסטרה קווירה סיבירית, עם מרכיב אנטי-אייג'ינג של Sea-Lift – תמצית אצות אדומות, קולגן ושמנים טבעיים אקזוטיים. העשיר בחלבונים ובמיקרו אלמנטים, קוקטייל ימי מגרה בעוצמה את חילוף החומרים והתהליכים של התחדשות התא, מחזיר את הלחות המעניקה גמישות לעור הידיים. תוספת האוריאה מספקת הגנה ולחות לאורך זמן, והידיים עדינות למראה צעיר. עם UVA / UVB מגן מפני קרני שמש. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, סיליפ, קולגן, אוריאה, שמן שקדים טבעי, שמן אבוקדו, ויטמין A, גליצרין. 

שמפו עם קוויאר

שמפו מזין לשיער פגום  בתמצית קוויאר אוסטרה סיבירית ושמן מקדמיה טבעי. עשיר בחלבונים ובמיקרו אלמנטים, קוקטייל ימי הממריץ בעוצמה את תהליכי התחדשות, מונע שבירת שיער, מעניק לחות עמוקה  ומחזיר את ברק השיער הטבעי. תוספת קראטין ו- D-Panthenol משפרים את מבנה השיער משורש לקצה, הנותנים לחות לטווח הארוך, מעוררים צמיחה ומונעים נזקים סביבתיים. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, שמן מקדמיה טבעי, קרטין, D-Panthenol.

ג'ל רחצה עם קוויאר

ג'ל רחצה הנותן לחות והרגעה עם תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית, D-Panthenol וגליצרין. מעניק לחות עמוקה ומחזיר את גמישות העור, משפר את זרימת הדם, עשיר בנוגדי חמצון, מונע התייבשות. רכיבים פעילים: תמצית קוויאר, D-Panthenol, גליצרין. 

משחת שיניים עם קולואיד וקוויאר

משחת שיניים מספקת הגנה יוצאת דופן של חלל הפה – יעילה נגד אבנית, דלקת חניכיים ומונעת ריח רע מהפה. כסף קולואידלי תורם לטיפול טבעי ועדין המגן מפני מיקרואורגניזמים מזיקים בשיניים ובריריות. מלח ים עוד יותר מסייע בפירוק הרובד, מהדק את החניכיים ובעל אפקט הלבנה טבעי. שימוש קבוע במשחת השיניים מבטיח שיניים וחניכיים בריאות, חיוך קורן ונשימה רעננה. חומרים פעילים: כסף קולואידלי, מלח ים.

מי פה עם קולואיד וקוויאר

שטיפת פה עם קולואיד ומלח ים פותחה במיוחד לטיפול בחלל הפה על ידי הסרת הפלאק, מניעת עששת וריח רע מהפה. קולואידלי הוא טיפול טבעי ועדין המגן מפני מיקרואורגניזמים מזיקים ומתאים במיוחד לדלקות חניכיים ודלקת חניכיים. מלח ים עוד יותר מסייע בפירוק האבנית, מהדק את החניכיים ובעל אפקט הלבנה טבעי. שטיפת הפה משאירה בפה תחושת רעננות וניקיון מתמשכת. חומרים פעילים: כסף קולואידלי, מלח ים.