סדרת הורד

סדרת הורד שלנו כוללת בתוכה מי ורדים אורגניים יעילים באיכות גבוהה ושמן ורדים טבעי.  שמן הוורדים הטוב ביותר בהתאם לאקלים ולזני הצמחים מגיע מ"לב "בולגריה – עמק הוורדים. זה ידוע בכל העולם וזה במחיר של זהב! שמן הוורד מחליק את העור, ממריץ התחדשות תאים, בעל פעולה אנטי בקטריאלית ותכונות ייחודיות מרשימות נוספות. הוא משמש גם בארומתרפיה – מסיר מלנכוליה, פועל לגירוי חושים, מגביר את ההערכה העצמית ואפילו את הליבידו, שם כנראה מגיע השם האחר של הוורד – "פרח של אהבה" … בהשראתנו יצרנו את הקו הקוסמטי שלנו, על בסיס שמן הוורדים הבולגרי האיכותי ביותר ומי ורדים אורגניים מ- rosa damascena – מוכרים ברחבי העולם ומשמשים את המותגים הבינלאומיים בבישום וקוסמטיקה.

קרם אנטי אייג'ינג לשיקום העור (40 מ"ל)

קרם אנטי אייג'ינג איכותי לשיקום ולחידוש העור, בעל שילוב ייחודי של רכיבים פעילים איכותיים ונוגדי חמצון להזנת העור ולחידוש התאים. מסייע לצמצום קמטים וקמטוטים ומחליק את מרקם העור. מכיל שמן ורדים ומי ורדים אורגניים משדות חבל הבלקן. שמן ורדים – מסייע לחידוש העור ומעניק לו לחות. מי ורדים דמשקאים אורגניים – להענקת לחות ולהרגעת העור. ונוציאן – נוגד חמצון פעיל המסייע לצמצום הופעתם של קמטים וקמטוטים, ומעניק לעורך הגנה מפני קרינה ונזקים סביבתיים. חמאת שיאה – עשירה בוויטמינים F ,A, E לשיקום ולהזנת העור. די-פנטנול – רכיב מקבוצת ויטמיני B .מגן על העור, ממריץ את התחדשות התאים, ומעניק לו לחות חיונית. אופן השימוש לשימוש בוקר וערב על עור נקי, תוך עיסוי הפנים והצוואר בתנועות סיבוביות. לאפקט מקסימלי, מומלץ לשימוש לצד מוצרים נוספים מסדרת הוורד: ג'ל פנים, מי פנים וקרם עיניים במרקם ג'ל.

קרם עיניים במרקם ג'ל (25 מ"ל)

קרם עיניים קליל במרקם ג'ל עם נוסחת המיצוק להחלקת הקמטים סביב העיניים. הודות למרקם הקליל של הג'ל, הוא נספג במהירות בשכבות העמוקות והעדינות של העור, מעניק להן לחות, ומסייע להחלקת הקמטים ולהבהרת כהויות ("עיגולים שחורים"). מכיל %36 מי ורדים דמשקאים אורגניים משדות חבל הבלקן. אופן השימוש לשימוש בוקר וערב על עור נקי בתנועות סיבוביות קלות. לאפקט מקסימלי, מומלץ לשימוש לצד מוצרים נוספים מסדרת הוורד: ג'ל פנים, מי פנים וקרם אנטי אייג'ינג לשיקום העור.

תרחיץ פנים ג'ל ורדים (200 מ"ל)

תרחיץ פנים ג'ל המכיל מי ורדים דמשקאים אורגניים משדות חבל הבלקן, לניקוי יסודי ואנטי בקטריאלי של העור. הג'ל העדין משמר את הלחות בעור ומקנה לו תחושה של רכות ומראה קורן. אינו מגרה את העיניים. אופן השימוש להרטיב את הפנים במים ולעסות את הג'ל על העור בתנועות סיבוביות. לשטוף עם מים פושרים. לאפקט מקסימלי, מומלץ לאמץ את שיטת שלושת השלבים של סדרת הוורד.

מים מיסלריים עם הפעולה המשולשת (400 מ"ל)

מים מיסלריים לניקוי פנים ולהסרת איפור, המכילים מי ורדים אורגניים. הנוסחה החדשה עם הפעולה המשולשת למרקם עור חלק וקורן: רכיבים עדינים לניקוי פנים מושלם משאריות איפור,
זיהום ופגמי הסביבה. הזנת העור בלחות ובחומרים חיוניים גם בשכבות העמוקות של העור. מסייעים לחידוש התאים ולצמצום הנקבוביות, ומעניקים לעורך רכות ורעננות נפלאה. מי ורדים
דמשקאים אורגניים – לניקוי יסודי של העור. שמירה על הלחות ועל האיזון הטבעי. די-פנטנול – רכיב מקבוצת ויטמיני B .מגן על העור, ממריץ את התחדשות התאים, ומעניק לו לחות חיונית. בניחוח ורדים נפלא. אינו מכיל בושם או אלכוהול. אופן השימוש יש לנקות את הפנים עם הכמות הרצויה של המים המיסלריים על פיסת צמר גפן. ללא שטיפה.

קרם גוף אנטי אייג'ינג לשיקום העור

קרם גוף אנטי אייג'ינג לחידוש ולשיקום העור. מכיל שמן ורדים ומי ורדים דמשקאים אורגניים, הישר משדות הוורדים של חבל הבלקן. הקרם האיכותי מזין גם את השכבות העמוקות של העור בלחות חיונית, ממריץ את זרימת הדם, ומפחית באופן ניכר את סימני ההזדקנות. שמן ורדים – מסייע לחידוש העור ומעניק לו לחות. מי ורדים דמשקאים אורגניים – להענקת לחות ולהרגעת העור. אופן השימוש למרוח ולעסות את הקרם על עור הגוףבתנועות סיבוביות בבוקר ובערב לאחר הרחצה.

קרם ידיים משקם (180 מ"ל)

קרם ידיים משקם המכיל מי ורדים דמשקאים אורגניים, הישר משדות הוורדים של חבל הבלקן. הקרם האיכותי מסייע לצמצום סימני ההזדקנות בעור הידיים, מעניק לו הזנה, רכות ועדינות, ומקנה לו מראה צעיר ובריא. מי ורדים דמשקאים אורגניים – להענקת לחות ולהרגעת העור. ויטמין A – מסייע לצמצום נזקי הגיל והזדקנות העור. גליצרין – מעניק לעורך הזנה ולחות חיונית. מכיל מסנן קרינה. אופן השימוש למרוח ולעסות את הקרם בתנועות סיבוביות על כפות הידיים והאצבעות לפי הצורך.

מי ורדים אורגניים לניקוי הפנים (200 מ"ל)

הסוד של נשות הבלקן: מי ורדים דמשקאים אורגניים טהורים (%100 (לניקוי הפנים, הישר משדות הוורדים של חבל הבלקן. התכשיר העדין מכיל מי ורדים ושמן ורדים איכותי החיוני לטיפוח העור. ניקוי פנים יומיומי עם התכשיר האורגני ירכך וישפר את מרקם עורך ויעניק לו מראה קורן. שמן ורדים – מסייע לחידוש העור ומעניק לו לחות. מי ורדים דמשקאים אורגניים – להענקת לחות ולהרגעת העור. ויטמין A וויטמין C –
מסייעים לצמצום נזקי הגיל והזדקנות העור. אופן השימוש יש לנקות את הפנים עם הכמות הרצויה של מי הפנים על פיסת צמר גפן ממרכז הפנים כלפי חוץ.