סדרת הדבש

סדרת הדבש של חברת בילקה לייף סטייל בע"מ מתבססת על דבש המוגדר כמזון על. תחילתו של הרעיון לשימוש באפקטים מועילים של מזונות-על כתרופה טבעית לבריאות ויופי. השילוב של החומרים בסדרת הדבש מועילים בחידוש התאים עם אפקט האנטי אייג'ינג האהוב והמוכר.

קרם לחות ליום עם דבש אורגני

קרם יום עם תמצית דבש אורגנית, תמצית מלכותית ושעוות דבורים טבעית. קוקטייל דבורים זה יוצר שכבת מגן עדינה על פני העור ומגן עליו לאורך כל היום מפני ההשפעה הסביבתית. נוגד חמצון רב עוצמה, הממריץ את התחדשות התאים ומשפר את גוון העור. מספק לחות אופטימלית – שומר על הלחות בתאים ונלחם בהצלחה בתהליכי ההזדקנות. רכיבים פעילים: שעוות דבורים טבעית, תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, D-panthenol, שמן קלנדולה (אורגני), חמאת שיאה, שמן קוקוס.

 

קרם לילה עם דבש אורגני

קרם לילה עם תמצית דבש אורגנית, תמצית ג'לי מלכותי ושעוות דבורים טבעי. קוקטייל דבורים זה נוגד חמצון רב עוצמה, הממריץ לעומק את התחדשות התאים ומזרז את תהליכי ההחלמה בעור. שומר על הלחות בתאים ובבוקר העור רענן ונח. רכיבים פעילים: שעוות דבורים טבעית, תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, D-panthenol, שמן קלנדולה (אורגני), חמאת שיאה, שמן קוקוס, ויטמין A.

קרם גוף עם דבש אורגני

קרם גוף עם תמצית דבש אורגני ותמצית שעווה מלכותית. קוקטייל הדבורים עם שילוב השמן דואג לנוחותו המלאה של עור הגוף. שומר עליו רך ואלסטי, צעיר ורענן. האנזימים והוויטמינים הכלולים בדבש חודרים עמוק לעור, מזרזים תהליכי החלמה ומספקים לחות אופטימלית. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, חמאת שיאה, שמן קוקוס, חמאת קקאו, גליצרין צמחי. 

קרם ידיים עם דבש אורגני

קרם ידיים עם תמצית דבש אורגני , תמצית ג'לי מלכותית ושעוות דבורים טבעית. קוקטייל דבורים זה יחד עם חמאת שיאה וגליצרין צמחי מהווה שכבת מגן עדינה המגנה על הידיים מפני ההשפעות השליליות של הסביבה וקרני השמש. העור הופך רך, אלסטי ומתחדש עם המריחה הראשונה. האנזימים והוויטמינים הכלולים בדבש חודרים עמוק לתאים, מזרזים תהליכי החלמה ומספקים לחות אופטימלית. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, שעוות דבורים טבעית, גליקרין צמחי, חמאת שיאה. 

ג'ל רחצה עם דבש אורגני

ג'ל רחצה עם תמצית דבש אורגני ותמצית ג'לי מלכותי. קוקטייל הדבורים מכיל ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו בעלי ערך המעשירים את העור ומונעים את יובש. העקביות הקלה של ג'ל המקלחת הופכת לקצף עדין בעל השפעה מרגיעה ו"השוטפת את הלחץ". העור נותר בניחוח עדין, נעים ורק כמשי. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, D-panthenol. 

שמפו עם דבש אורגני

שמפו עם תמצית דבש אורגני ותמצית ג'לי מלכותי. מחזק את מבנה השיער, מזין את הקרקפת ומעניק מראה זוהר בריא וטבעי לשיער. קוקטייל דבורים זה מחדש את השיער מהשורש לקצה, ואילו שכבת הדבש העדינה שנוצרת מגנה עליו מפני השפעות סביבתיות שליליות. לאחר החפיפה השיער רענן, אלסטי ומלא בלחות שהוא צריך. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, D-panthenol.

מרכך עם דבש אורגני

מרכך שיער עם תמצית דבש אורגנית, תמצית ג'לי מלכותי ושעוות דבורים טבעית. החומרים הטבעיים מעניקים לשיער חיוניות מדהימה. שכבת הדבש העדינה שנוצרת על השיער מונעת השפעות שליליות מהסביבה ומהאוויר החם שמייבש את השיער. בכל פעם לאחר החפיפיה השיער הופךלחלק כמשי, מבריק וזוהר להפליא. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגני), תמצית ג'לי רויאל, שעוות דבורים טבעית, D-panthenol. 

מי פה עם דבש אורגני ופרופוליס

מי הפה עם תמצית דבש אורגנית ותמצית פרופוליס – שילוב  יעיל המחזק את החניכיים ומספקת ניקוי מושלם לכל הפה. פרופוליס עשיר בחומרים פעילים ביולוגית הקובעים את תכונות הריפוי החזקות שלו – הגנה טבעית מפני חיידקי השיניים, מפחיתה דימום חניכיים, מגנה מפני עששת. שמן נענע מסיר ריח רע מהפה ומשאיר טעם נענע רענן ומתמשך. רכיבים פעילים: תמצית דבש (אורגנית), תמצית פרופוליס, שמן מנטה. 

שפתון לחות עם דבש אורגני

שפתון עם שעוות דבורים טבעית ושמנים טבעיים. מתקנת באינטנסיביות שפתיים יבשות וסדוקות. מדגיש את יופיים הטבעי על ידי הרגעה, ריכוך והזנת השפתיים לעומק. מוצר עדין וללא צבע. מעניק טיפול יעיל והגנה מפני ההשפעה הסביבתית השלילית. רכיבים פעילים: שעוות דבורים טבעית, חמאת קקאו, שמן חמניות, שמן חוחובה, ויטמין E.