המוצרים שלנו

BILKA היא אחת היצרניות הפופולריות ביותר בבולגריה של מוצרי קוסמטיקה טבעיים המתאימים לכל סוגי העור.
כל מוצרי BILKA מכילים שמנים טבעיים שנבחרו בקפידה ותמציות שמקורן ואיכותם מובטח, הנותן את הטיפול לו העור זקוק.

תוספת בהרכב חומצה היאלורונית היי-טקית (Cube3) מהדור החדש חודרת במהירות גבוהה פי 4 ממה שהיה ידוע בעבר – מולקולריות נמוכות וגבוהות. לחות לעומק, מסייעת בשמירה על לחות טבעית ומקדמת התחדשות העור.

  • הוא מעניקה אפקט הרמה מיידי, מחליק קמטים, משפר את לחות העור וגמישותו בחצי השעה הראשונה, יוצר נפח וצפיפות.
  • תוספת קפאין + למוצרי הגוף מהווה חומר ממריץ מוכח בעל אפקט ליפוליטי חזק. הגדלת זרימת הדם, מקדמת הפרשת מים ושומן מהגוף, מקדמת את חדירת החמצן.

פורמולה אינטנסיבית חדשה למאבק בקמטים והצערת העור בתוספת קולגן איכותי. השילוב הייחודי מחדש את העור, ממריץ ביעילות את חידוש התאים. התוספת בהרכב 100% קולגן דגים הוא החלבון העיקרי בעורנו

  • הוא מספק את הלחות הדרושה, משפר את האלסטיות והצפיפות, ממריץ התחדשות ומחליק קמטים.
  • הוא חודר עמוק לתאים ועוזר לשמור על רמת הקולגן בעור ומאט את תהליך ההזדקנות.

העור סובל מהשפעות מזיקות של קור, שמש, זיהום סביבתי בכל השנה. על מנת לשמור על הניקיון והנראות של העור, עלינו לדאוג לו היטב. עלינו לתת לו את הלחות וההגנה שהוא צריך במשך כל ימי השנה .צריכת מים בשילוב עם מוצרי קוסמטיקה לחים הם ההגנה המתמדת שלנו מפני הזדקנות עור מוקדמת והזדמנות להנות מהיופי הטבעי שלנו במלוא הדרו!
המעבדות שלנו פיתחו את תכשיר AQUA NATURA, על בסיסו אנו מציעים פיתרון מודרני ללחותמושלמת לעור הפנים! הסוד הוא בשילוב של תמציות הצמחים, מי המלפפון הטבעי ותמצית המלפפון והמלון הטבעיים, השומרים על הלחות והתוצאה היא עור בריא וקורן עם אפקט אנטי איג'יינג.

סדרת הורד שלנו כוללת בתוכה מי ורדים אורגניים יעילים באיכות גבוהה ושמן ורדים טבעי.  שמן הוורדים הטוב ביותר בהתאם לאקלים ולזני הצמחים מגיע מ"לב "בולגריה – עמק הוורדים. זה ידוע בכל העולם וזה במחיר של זהב! שמן הוורד מחליק את העור, ממריץ התחדשות תאים, בעל פעולה אנטי בקטריאלית ותכונות ייחודיות מרשימות נוספות. הוא משמש גם בארומתרפיה – מסיר מלנכוליה, פועל לגירוי חושים, מגביר את ההערכה העצמית ואפילו את הליבידו, שם כנראה מגיע השם האחר של הוורד – "פרח של אהבה" … בהשראתנו יצרנו את הקו הקוסמטי שלנו, על בסיס שמן הוורדים הבולגרי האיכותי ביותר ומי ורדים אורגניים מ- rosa damascena – מוכרים ברחבי העולם ומשמשים את המותגים הבינלאומיים בבישום וקוסמטיקה.

סדרת הדבש של חברת בילקה לייף סטייל בע"מ מתבססת על דבש המוגדר כמזון על. עם תמצית הדבש האורגני יוצרת שכבת מגן עדינה על פני העור ומגנה עליו לאורך כל היום מפני ההשפעה הסביבתית. נוגד חמצון רב עוצמה, הממריץ את התחדשות התאים ומשפר את גוון העור. בנוסף לכך הדבש מספק לחות אופטימלית – שומר על הלחות בתאים ונלחם בהצלחה בתהליכי ההזדקנות

סדרת אקווה מרין המכילה תמצית קוויאר אוסטרה סיבירית עם מרכיבי אנטי-אייג'יג של Sea-Lift – תמצית אצות אדומות, קולגן ושמנים טבעיים אקזוטיים. עשיר בחלבונים ובמיקרו אלמנטים, קוקטייל ימי הממריץ בעוצמה את חילוף החומרים והתהליכי התחדשות התא, מחזיר את איזון המים וגמישות העור, מונע קמטים ומחליק את העור. עם UVA / UVB מגן מפני קרני שמש.