אודות

החברה הוקמה בשנת 1992 עם 100% הון פרטי.  בשנת 1994 – התחלנו בסדרה של משחות שיניים המוצרים הראשונים של החברה. מאז 1996 הוקמה מחלקת מו"פ בשנת 1997 נבנה המפעל – בסיס ייצור משלו באיתימאן (45 ק"מ מסופיה) התפתחות דינאמית מאוד לאורך זמן: יותר מ -40 מוצרים משלהם, כולל 3 קווי מוצרים ויותר מ -10 משחות שיניים מונעות שמות החברה Previuos: MildexLtd. (1992-2004), KrasnayaLiniyaBulgaria Ltd. (2004-2012) משנת 2012 "בילקה לייף סטייל" בע"מ

עובדות על החברה והמוצרים שלנו

סדרת האנטי אייג'ינג

סדרת האנטי-אייג'ינג עם זן הענבים הבולגרי הייחודי בשם Mavrud.

חומרים איכותיים

אנו יוצרים אוסף ייחודי של מוצרי קוסמטיקה איכותיים, שאנו באמת אוהבים ומאמינים בהם!

בחירה מוקפדת

אנו בוחרים בקפידה את כל המרכיבים, מכוונים ליעילות ותוצאה צפויה באמצעות איזון וסינרגיה הרמונית בין התכונות הייחודיות של המרכיבים הטבעיים הבולגרים לבין ההתקדמות האחרונה של הטכנולוגיה המודרנית

לא מבצעים ניסויים בבעלי חיים

אנו לא עורכים ניסויים בבעלי חיים! הבדיקות הקליניות של המוצרים נערכות על ידי מתנדבים - עובדים וצרכני אוהדי המותג בפיקוח רפואי קפדני!

עמידות בדרישות GMP

אנו אחראים ולא מאפשרים פשרות, מעניקים לצרכנים שלנו איכות גבוהה ויציבה של המוצרים המיוצרים, ומספקים בקרה הדוקה ועמידה קפדנית בדרישות וב- GMP!

הקהילה שלנו

אנו בונים חברה של תומכים על ידי יוזמה ותמיכה של גורמים חברתיים משמעותיים, סבירים ומוסריים, בעלי השפעה חיובית על הבריאות, ההשכלה והתודעה של החברה או חבריה האישיים..

איפה מוצרי BILKA מיוצרים?

אנו מציגים בפניכם את "מפעל היופי" שבו אנו יוצרים ומייצרים מוצרים בהם אנו  מאמינים, אוהבים ומשתמשים בהנאה! בשנים האחרונות עבדנו קשה. השקענו כספים ועשינו מאמצים רבים לכסות את כל הדרישות והתקנים האירופיים לייצור זה כדי לשמור על סטנדרט נקי, מסודר וסטרילי. אנו גאים בציוד החדש שנרכש להומוגניזציה, בקווים משודרגים לאריזה, מינון, מילוי, סגירה ותווית של מוצרים ובניינים משופצים, שהושגו הודות לפרויקטים המיושמים על ידי תוכניות אירופיות. כל זה נותן לנו את האפשרות לספק את הדרישות של הלקוחות התובעניים ביותר.
החצר היא המקום המיוחד שלנו בו אנו יכולים לנוח ולדאוג לגידול ורדים יפים, עצי פרי, לבנדר … אנו מאמינים שכשאתה שם את כל הנשמה ואוהב את מה שעושה, התוצאה מובטחת – המוצרים נפלאים והלקוחות – מאושרים! ולצוות של "בילקה לייף סטייל" זה החשוב ביותר!

המוטו שלנו

שמירה ופיתוח היופי הטבעי באמצעות שימוש מרבי בתכונות הייחודיות ובמגוון שמציעים לנו הטבע הבולגרי והמדע המודרני!

שמירה ופיתוח היופי הטבעי באמצעות שימוש מרבי בתכונות הייחודיות ובמגוון שמציעים לנו הטבע הבולגרי והמדע המודרני!